..

Szyld jest wizytówką firmy.

Wymaga szczególnej uwagi przy projekcie i wykonaniu. Proponujemy wiele różnorodnych rozwiązań szyldów plaskich i przestrzennych.

Stosujemy wszystkie dostępne materiały:

PVC, Styrodur, Plexi, Dibond, Poliwenglan, Baner, metale szlachetne, drewno.

Podstawowy wariant to podkład z blachy malowanej proszkowo z grafiką z folii samoprzylepnej plotowanej, lub drukowanej.

Szyld można dodatkowo oświetlic reflektorami.

Szyldy podświetlane.

Efektowne i efektywne są szyldy w formie podświetlonych kasetonów z licem sztywnym, lub elastycznym.

Do potrzeb dobieramy

wielkość , kształt (prostokąt, koło, elipsa), materiały i rozwiązania techniczne.

Grafika umieszczona na kasetonie jest bardzo dobrze widoczna, zwłasza po zmroku.

Litery i znaki przestrzenne podświetlane i oświetlane.
Atrakcyjną formą prezentacji firmy jest wykorzystanie liter i znaków przestrzennych z PVC, Styroduru, plexi, Dibondu, metali szlachetnych, drewna.

Wykonane ze stryroduru malowanego na dowolny kolor. Dodatkowo stryodur można uszlachetnić przez przyklejenie do lica pleksi. Litery ze styroduru ze względu na atrakcyjną cenę są obecnie najcześciej stosowane. Niestety nie mogą być podświetlane od wewnątrz.

Litery i znaki z licem z plexi od wewnątrz można podświetlić świetlówkami, neonem, ledami . Boki z taśmy aluminiowej (Alurapid), PVC, plxi, Dibondu.

Tabliczki metalowe.
Firmom mającym swoje siedziby w biurowcach proponujemy szyldy wykonane z blachy aluminiowej, mosiężnej, miedzianej lub kwasoodpornej o różnej grubości.

Logo firmy i napisy mogą być wystające, lub zagłębione - frezowane, grawerowane, trawione, lub kulowane w blasze. Pzez kulowanie uzyskuje się efekt polerowanego tła z matowym logo. Gotowe tabliczki mocujemy bezpośrednio do ściany, lub za pomocą specjalnych tuleji dystansowych. Technika kulowania różni się od powszechnie stosowanych szyldów grawerowanych . Szyldy tak wykonane są szczególnie eleganckie, zwracają na siebie uwagę, i ze względu na unikalny charakter tej metody gwarantują niepowtarzalność.


 

 
  MISJA FIRMY
Dokładając wszelkich starań oraz wykorzystując zdobyte doowiadczenie staramy się profesjonalnie i w pełnym zakresie obsługiwać naszych klientów.
 
 

 

copyright bwd.pl 2005