Wielki jest widoczny i zauważony.

Wykonujemy wszelkie specjalistyczne prace, związane z wykonaniem i instalacją reklam wielkoformatowych. Nasze usługi w tym zakresie są kompleksowe.

Wykonujemy projekty, konstrukcje, nanosimy grafikę, montujemy w uzgodnionym miejscu i instalujemy oświetlenie. W naszej gestii może być również uzyskanie niezbędnych zezwoleń. Oferujemy równiż serwis.

Konstrukcję uzgodnionej wielkości i kształtu wykonujemy z materiałów koniecznych do zachowania wymogów technicznych z zastosowaniem estetyki wymaganej przez Klienta.

Garfikę płaską lub przestrzenną nanosimy metodą plotowania z folii, frezowania z pvc, plexi, dibondu, lub druku wielkofarmatowego wielobarnego metodą solwentową pozwalającą na odtworzenie np. fotografii w bardzo dużym powiększeniu z jakością dotychczas nieosiągalną.

Wykonywane przez nas wydruki mogą być laminowane i umieszczane na reklamie, lub naklejane na wybrany przez klienta podkład, a także oprawiane.

 

 
  MISJA FIRMY
Dokładając wszelkich starań oraz wykorzystując zdobyte doowiadczenie staramy się profesjonalnie i w pełnym zakresie obsługiwać naszych klientów.
 
 

 

copyright bwd.pl 2005